Een weekend bij de Zwaard-Bisschop
Wilt u de Zwaard-Bisschop en GODS werk persoonlijk leren kennen, dichter bij GOD komen of gewoon nieuwe kracht opdoen? Dan bent u van harte welkom in Ebnat-Kappel! Bezoeken zijn mogelijk in het weekend, bij lange reizen al op vrijdagmiddag met terugreis op maandagochtend. Wij bieden gratis kost en inwoning in ons huis. Aanmeldingen voor bezoek alstublieft bij nch@neuchristen.com.
Wat kan u verwachten in het weekend?
Veelzijdige en geestelijke gesprekken met Geestelijken en zusters en uitwisselingen met gelijkgestemden zijn hier erg populair en opbouwend. Naast aanbidding en rozenkransgebed in de Kerk zijn ook wandelingen in de mooie omgeving en een verblijf op het rustgevend terrein mogelijk. De HEILAND verheugt zich natuurlijk ook op een bezoek aan de kerk. Een kijkje in onze shop en ons museum is zeker de moeite waard. Op sommige weekenden kunnen muziekliefhebbers ook genieten van een pianoconcert.
Op weekdagen, telkens om 16.00 uur, bent u uitgenodigd voor een kop koffie met de Zwaard-Bisschop, waar men ook vragen kan stellen. Op zondag vindt het hoogtepunt plaats: het plechtig Heilig Misoffer van de Zwaard-Bisschop, waaruit zeer rijke genade en kracht voortkomen.